عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

مزایای شرکت در نمایشگاه گوانجو

در نمایشگاه گوانگجو تولید کنندگان و تجار و عمده فروشان به بحث و گفتگو و مبادلات اقتصادی بپردازند که نمایشگاه گوانجو تدابیری برای پیداکردن راحت تر غرفه ها به صورت آنلاین اندبشیده است که و براي دستيابي به اطلاعات از طريق اينترنت براي بازديدكنندگان ايجاد شده و امكان دستيابي آسان به اطلاعات مورد نظر در زمان بسيار كوتاه را ممكن خواهد ساخت.


شرکت در نمایشگاه کانتون با تور گوانجو فرصت مناسبی برای بازدید از هر آنچه که یک تاجرو یا بازرگان به دنبال آن است و در این نمایشگاه علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور چین , می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت.


نمايشگاه صادرات چين كه از سال 1957 هر سال 2 بار  در بهار و پاييز برگذار میگردد  و به نام نمايشگاه گوانجو ( نمايشگاه كانتون) شناخته شده است. اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري چين می باشد كه داراي متنوع ترين شركت كننده  و بيشترين بازديدكننده است. اين نمايشگاه از مهمترين رخداد هاي دنياي تجارت بين الملل به حساب مبی آید و  نمايشگاهي كه هر ساله تجار و بازرگانان كشورهاي مختلف را گرد هم جمع مي کند و میلیارد ها دلار معاملات تجاری را ایجاد می کند.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری