عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

جاذبه هایی از سوئیس برای بازدید د تو اروپا

پرتغال کشوری کوچک در شبه جزیره ایبری قرار داشته که  به دلیل خط ساحلی زیبا و میراث تاریخی که دارد یکی از پربازدیدترین کششورها در اروپا می باشد.


دانشگاه کویمبرا یکی از قدیمی‌ترین و پیوسته‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا می باشد که درسال ۱۲۹۰تاسیس شده است.  این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه‌ها در پرتغال با حدود ۲۰۰۰۰ دانشجو می باشد که بخش های تاریخی زیادی برای بازدید در تور اروپا نوروز 96 دارد. 


کابو جیراو (Cabo Girao) در سواحل جنوبی مادیرا، در یک مجمع الجزایر پرتغالی با همین نام واقع شده  که با ارتفاع ۵۷۰ متری این صخره اغلب به عنوان بالاترین صخره دریایی در اروپا شناخته شده است و حداقل سه صخره اروپایی از آن بلندتر وجود داشته. منظره رو به پایین تقریبا به اقیانوس می‌افتد که بسیار هیجان انگیز می باشد. در سال ۲۰۱۲ یک سکوی شیشه‌ای در آن نصب گردید که یک تجربه دیدنی ترسناک را به وجود آورد که برای بدست اوردن این هیجان با تور اروپا نوروز 96 همراه شوید.


قلعه اوبیدوس (Obidos Castle) یک ساختار چشمگیر داشته که بر روی یک تپه در اوبیدوس قرار گرفته  که اوبیدوس یک شهر کوچک  می باشد که تاریخ آن به دوران روم باستانبرمی گردد. مورها قلعه را در زمانی در قرن هشتم ساختند. این شهر در حدود قرن ۱۴ بازسازی گردید و یک دیوار به آن اضافه شد.


 


 


 


 

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری