عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

رستوران پیرامید در کشور یونان

رستوران ساحلی پیرامید (Pyramid Restaurant)  از بهترین رستوران هایکشور یونان برای تجربه یک غذای اصیل یونانی است. در جزیره کورفو می‌توانید برای خوردن غذاهای مدیترانه ای بی تابی کنید. این مردم  بهترین غذاهای مدیترانه ای را با مواد اولیه تازه و روغن زیتون یونانی را سرو می کنند. این رستوران نمای فوق العاده از دریا را برای تجربه طعم یک غذای لذیذ با احساس آرامش فراهم خواهد کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این رستوران پخش موسیقی زنده در آن است.


این رستوران بی‌نظیر در ساحل زیبای سنت اسپریدون در شمال کورفو، با سرویس دهی بی عیب و نقص و فضایی دنج، تجربه ای بی نظیر برای میهمانان رقم می‌زند.. پشت این رستوران نیز یک پارک تفریحی عالی وجود دارد و بسیار برای کودکانم مناسب است.


رستوران پیرامید دارای بهترین غذاخوری های ساحلی شیک  و مدرن است که از سنگ مرمر بنا شده‌اند، این رستوران با بیش از 30 سال تجربه، بهترین غذاهای یونانی را در تور جزایر یونان بدون ویزا سرو می کند. بعدازظهر در این رستوران ساحلی میتوانید از نمای خیره کننده غروب آفتاب در پس دریای آبی لذت کامل را ببرید و یک سفر پر جاذبه را تجربه نمایید.


در این مکان از نمای آبهای شفاف کریستالی دریا لذت خواهید برد. می‌توانید در اطراف دریاچه انتینیوتی قدم زده و غذاهای لذیذ مدیترانه ای پیرامید را نوش جان نمایید. این رستوران رمانتیک بسیار مناسب برای زوج‌های جوان است و اگر تصمیم دارید جشن ازدواج یا هر سورپرایزی برای شریک زندگی خود ترتیب دهید، این رستوران با ارائه فضایی رمانتیک و غذای لذیذ از شما میزبانی خواهد کرد.


در اواخر تابستان این رستوران مشغول به پذیرایی از میهمانان تور جزیره کورفو می ‌گردد و سرویس دهی عالی را به شما ارائه خواهد داد. تور کشتی کروز یونان پر از جاذبه برای بازدید بوده و گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند.

Ramin
از بناهای دیگه یونان هم بنویسید مثل معبد هرا در المپ که ساختش به قرن 4 قبل از میلاد برمیگرده یا معبد پارتنون در محوطه باستانی آکرو پلیس یا تئاتر اپیداروس که از اولین نمونه های تئاتر در دنیا هستش الان هم خیلی سالم مونده نسبت به عمری که داره
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری