عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

رستوان پیرامید در کورفو

رستوران قلعه قدیمی در کورفو (Old Fortress Restaurant ) از بهترین رستوران‌های کشور یونان برای تجربه یک غذای اصیل یونانی است.می کند.. میهمانان در غذاخوری واقع در ایوان این قلعه می‌توانند به بازدید منطقه باشکوه تاریخی قلعه قدیمی غذا میل نمایند و از نمای بی نظیر خلیج گاریستا و دریای ایونی لذت کامل را ببرند. غذا خوردن در رستوران قلعه قدیمی (Old Fortress) بهترین راه برای بازدید از میراث فرهنگی و امتحان بهترین غذاهای محلی کورفو به حساب می‌آید.


غذاهای خوشمزه در جزیره  کورفو رضایت بخش هستند و پیش غذای عالی در اختیار مهمانان قرار می‌دهند.. غذاهای این رستوران محصولات با کیفیت محلی طبخ می‌گردد و در ایوان باشکوه رستوران سرو می‌گردد. این فضای پر از آرامش و زیبا تجربه ای فراموش نشدنی برای شما و خانواده تان در تور جزایر یونان با کشتی کروز به وجود خواهد آورد.


کافه رستوران قلعه قدیمی چه در زمستان و چه در تابستان بهترین انتخاب برای استراحت، نوشیدن قهوه و یک وعده غذایی فوق العاده است. در این مکان می‌توانید با انتخاب یک خواننده مورد علاقه  در کنسرت نیز شرکت نمایید. این رستوران بیشتر شبیه به یک موزه تاریخی بوده و ارزش بازدید دارد. میتوانید بعد از میل کردن غذا در شهر زیبای کورفو قدم زده و حیرت زده بشوید. این رستوران که به شما توصیه می‌کنیم با تور جزایر یونان با کشتی کروز به سراغ آن بروید، در شهر کورفو و قلعه قدیمی آن قرار دارد.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری