عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

به رستوران 1800 سانتورینی بروید

رستوران 1800 در جزیره سانتورینی که قذمت آن به سال 1845 می‌رسد، یکی از اید آل ترین رستوران‌های کشور یونان در روستای اویا است. این رستوران حال و هوای نوستالژیکی دارد، هنوز رنگ دیوارها، مبلمان و حتی قفسه های چوبی کاپیتان را مثل قدیم حفظ نموده است. رستوران 1800 از محبوب‌ترین رستوران‌های جزیره سانتورینی است و بهترین غذاهای یونانی را در اختیار شما قرار خواهد داد و نمایی زیبا از دریای اژه را برای تجربه خوردن یک غذای پر از آرامش به مهمانان ارائه می‌دهد. 


این عمارت فوق العاده  و تاریخی در روستای در اویا  که یکی از بزرگترین بنادر تجاری در مجموعه سیکلادس تبدیل شده  است. رستوران 1800 یکی از رسمی ترین رستوران های سانتورینی می‌باشد که بر روی پشت بام نیز غذاهای لذیذ سرو می‌نماید و نمایی عاالی از باغ ارائه خواهد کرد. فقط حواستان باشد قبل از رفتن جا رزرو نمایید. تور کشتی کروز بدون ویزا پر از جاذبه برای بازدید است و این جاذبه گل سرسبد آن است.


مسافران در این رستوران از غذای لذیذ، فضای دنج، سرویس دهی بی نظیر و کارمندان حرفه ای لذت خواهند برد و دوباره به این رستوران برخواهند گشت. این رستوران مکانی عالی برای گذرندان بعدازظهر است. یک میز بر روی بام این رستوران بی نظیر با نمای دیدنی رزرو نمایید که واقعا ارزش دارد.


اگر در فصل تابستان بقصد سفر به یونان و جزیره کورفو را دارید، در این رستوران می‌توانید از نمای بی نظیر غروب آفتاب لذت ببرید، البته دوربین عکاسی نیز به همراهه داشته باشید. در این مکان همه چیز عالی بوده و دکوراسیون عالی تا سرویس بی عیب و نقص و رفتار صمیمانه کارکنان تجربه خوردن غذا را در تور کشتی کروز یونان بدون ویزا فراهم خواهد کرد.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری