عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

باغ وحش چیانگ مای

باغ وحش چیانگ مای یکی از برترین جاذبه های کشور تایلند برای بازدید است. این جاذبه بسیار مناسب برای کسانی است که با خانواده به شهر چیانگ مای سفر کرده اند.  باغ وحش چیانگ مای (Chiang mai Zoo) حدود 400 گونه از حیوانات مختلف مثل فیل ها، ببرها، شامپانزاها و کرگدن ها دیدن کنید. البته اینجا جاذبه های منحصربفرد زیادی دارد.


در باغ وحش چیانگ مای می توانید محیط طبیعی و حضور حیات وحش در کنارتان را کاملا احساس کنید چون بیشتر محوطه ها مثل قسمت زرافه و گورخر طوری ساخته شده اند که به راحتی نزدیک قفس حیوانات می شوید و حیوانات را در چند قدمی خودتان مشاهده نمایید. در اینجا به شرایط نگهداری حیوانات اهمیت زیادی داده شده و حیوانات شاد و سالم می باشند. جمعیت حیوانات این باغ وحش به متنوعی جمعیت آدم های شمال تایلند می باشد. با تور چیانگ مای به بازدید جاذبه هایی خواهد رفت که در طول عمر خود مشاهده نکرده اید.


این باغ وحش خیلی بزرگ است و رفتن به آن یک جور طبیعت گردیه طولانی مدت است پس قبل از رفتن به آن با انواع محوطه‌های مختلف باغ وحش آشنا بشوید تا مستقیم سراغ همان قسمتی رفته که علاقمند به دیدن آن هستید. در پشت باغ وحش یک منطقه ی تفریحی در کنار دریاچه وجود دارد که مخصوص پیکنیک و استراحت است هر وقت خسته شدید به همین قسمت بروید. بخش های مختلف باغ وحش با یک مسیر که از ورودی تا دریاچه کشیده شده به هم وصل می شوند البته این مسیر خیلی طولانیه و گر بخواهید همه ی مسیر را پیاده بروید کمی خسته خواهید شد.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری