عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

دلایل سفر به کشور تایلند

کشور تایلند یکی از زیباترین کشور های جهان برای تجربه تفریحاتیمنحصربه‌فرد است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا گردشگران به کشور تایلند سفر می کنند.


رستوران های  ساحلی تایلند می تواند به راحتی اوقات فراقت در تعطیلات را پر نماید. این رستوران ها، گزینه های بسیاری را برای لذت بردن از غذا و محیط های دوستانه به شماارائه می دهند.


اگر خودتان را در زمین فوتبال در نظر بگیرید، هیچ راه بهتری به جز فوتبال بازی کردن در غروب خورشید برای ایجاد رابطه ها و دوستی های جدید در تایلند وجود به چشم نمی خورد. در زمان مناسبی به محل برگزاری فوتبال رفته و در یکی از مفرحترین مسابقه در طول زندگی خود شرکت کنید.


سواری بر روی یک فیل معمولا به دلیل نگرانی های مربوط به رفاه حیوانات پیشنهاد نمی شود و این در حالی است که در بعضی از نقاط تایلند مکان های زیبایی برای مراقبت از فیل ها در نظر گرفته شده اند که می توانند تجارب اخلاقی بسیار زیادی را برای گردشگران تور تایلند ارزان  فراهم آورده است.


نیلوفرهای آبی نقش مهمی را در شکوفایی چشم اندازهای زیبا در دریاچه های اطراف کشور ایفا نموده اند. در یدون تانی، نیلوفرهای آبی دریاچه قرمز لوتوس بین ماه های نوامبر و فوریه مجموعه ای زیبا از شکوفه های قرمز را ارائه می دهند.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری