عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

سواحل زیبای پوکت

در تور پوکت می توانید به بازدید جاذبه هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند.


ساحل آویون پوکت


ساحل Ao Yon همان چیزی است که یک ساحل منطقه گرمسیری به ذهن هر کسی خطور خواهد کرد. تصویری که با درختان نخل لرزان، شن‌های سفید و آب‌های کم‌عمق کامل می‌شود. شناورهای پرورش صدف چند صد متر آن طرف‌تر از ساحل در دریا قرار گرفته‌ است.


ساحل آوسان پوکت


با سه ساحل کوچک، صخره‌های گرانیتی بزرگ، شن‌های زبر و موقعیت‌های عالی برای غواصی سطحی، ساحل Ao Sane مکانی جذاب برای گذراندن یک بعدازظهر در تور پوکت است، مخصوصا اگر بدانید با وجود تعداد زیادی درختان سرسبز گرمسیری به کلی سایه نیز دسترسی خواهید داشت. از ماه نوامبر تا می این ساحل مکانی برای لنگر انداختن قایق‌های تفریحی است. 


ساحل موز پوکت


وقتی در تور پوکت بر این ساحل هلالی شکل قدم بگذارید، متوجه خواهید شد که چرا آن را به این نام می‌خوانند. پیدا کردن این ساحل سخت است اما ارزشش را دارد. برای رسیدن به این ساحل باید از مسیری طولانی از میان منطقه‌ای پر درخت عبور کنید. 


ساحل یائه پوکت


این ساحل 200 متری، در پنج کیلومتری شمال منطقه پاتونگ پوکت، آن قدر ناشناخته است که تقریبا در تمام روزهای هفته خلوت است. با وجود جاده‌ای که مستقیم از جاده اصلی به این مکان خواهید رسید، شناخته شدنش توسط مسافران تور پوکت مدت زمان زیادی نمی‌برد؛ بنابراین تا فرصت باقی است از آرامش اینجا نهایت لذت را ببرید. به خاطر وجود صخره‌های بسیار، این ساحل برای شنا کردن خوب نمی باشد.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری