عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

جاذبه های پاتایا

در تور پاتایا می توانید به بازدید جاذبه هایی بروید که بسیار زیبا و پر از جاذبه هستند. تفریحات آبی پاتایا بسیار شاد و مفرح هستند و به شما توصیه می کنیم به بازدید آنها بروید.


دنیای زیر آب پاتایا (Underwater World Pattaya)


آکواریوم، دنیای زیر آب گزینه خوبی برای تماشای زندگی جالب توجه آبزیان دریاهای اطراف پاتایای است. این موضوع به طور خاص برای کسانی که توانایی و مهارت غواصی را نداشته و یا فرصتی برای اینکار نداشته یا در مواقعی که شرایط دید در دریا به اندازه ای مناسب نیست که بتوان در هنگام غواصی به تماشای دنیای زیر آب پرداخت ، گزینه ایده آل در تور پاتایا به شمار می رود.


بازار شناور پاتایا (Pattaya Floating Market)


بازار شناور پاتایا با مسیرهای دسترسی که داد به وسیله قایق، مغازه ها و غرفه های شناور روی آب و دست فروش ها و فروشندگان متعدد ، گزینه ای جذاب و دیدنی برای تماشا به شمار میرود. این بازار برخلاف بازار شناور بانکوک، با عنوان بازار شناور چهار بخش مجزای تایلند یا  (Four Regions Floating Market) مشهور و شناخته شده است، یک نمایش زنده برای شناختن فرهنگ و هنر تایلند می باشد. در این بازار تنوع زیادی از محصولات ارائه شده به چشم می خورد و انواع آثار هنری، صنایع دستی، لباس و پوشاک در کنار تعداد زیادی رستوران و میوه فروشی برای خرید برای شما در تور پاتایا ارائه می دهد.


دریاچه پاتایا و اسکی روی آب


اسکی روی آب یکی از مهیج ترین و بی خطرترین ورزش های آبی در پاتایا به شمار می رود. در این دریاچه شما می توانید به کمک قایق های پر سرعت، اسکی روی آب را تجربه نمایید. برای این کار تنها باید به این محل رفته و به مراکز مخصوص مراجعه کنید. در این محل همچنین کابل هایی در بالای دریاچه وجود دارد که شما از آن به کمک چرخ ها و بست های متصل شده و با سرعت زیادی سر خورده و به سمت دیگر دریاچه خواهید رسید.

محسن
کاش میشد بریم مسافرت و همه این تفریحات و انجام بدیم
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری