عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

جزایر زیبا تایلند

جزیره کوه چانگ در تایلند


جزیره «کوه چانگ» (Koh Chang)، دومین جزیره بزرگ تایلند، ممکن است بارانی یا کوهستانی باشد اما ارزش دیدن را دارد. کوه چانگ در آن سوی بزرگراه مارپیچ و خطرناک آن، جنگل‌های متراکم و غروب‌های چشم‌نواز، سواحل خالی و بکر بزرگی را به گردشگران تور تایلند ماجراجوی خود پیشکش می‌کند. ساحل تنهایی، جاذبه جزیره برای افراد تنهاست، برخی اصلاً تمایل به ترک آن ندارند. شنا، پیاده‌روی، غواصی یا استراحت از فعالیت‌های متداول در این جزیره است. جشن‌های شبانه هم به راحتی برای کسانی که به دنبال آن باشند، یافت می‌شود.


جزیره کوه سامت در تایلند


بانکوکی‌ها وقتی می‌خواهند جشن بگیرند و دور هم شاد باشند به جزیره «کوه سامت» (Koh Samet) می‌روند. خلیج‌های مخفی، ماسه‌های پودری و آب آبی روشن جزیره بهترین امکانات برای آخر هفته خوش گذران‌هایی را در اختیارشان قرار می‌دهد که دوست دارند تا شب در سواحل دلپذیر و باصفا تفریح کنند. از آغاز شب، دود آتش‌های ساحل «سای کیو» (Sai Kaew) با نورهای روشن کافه‌ها در هم می‌آمیزد تا شب‌نشینی شبانه شروع شود.


جزیره کوه سامویی در تایلند


نام کوه سامویی (Koh Samui) از واژه چینی به نام «پناهگاه امن» آمده است؛ این جزیره دلپذیر بهترین گزینه‌ها از مکان‌های متنوع تا شخصیت‌های گوناگون به خاطر وجود مردم مختلف را به شما می‌دهد. گوشه‌ی شمال شرقی جزیره مثل یک ستاره راک پر انرژی می‌باشد، اما اگر دلتان می‌خواهد نگاهی به تایلند قدیم داشته باشید به سمت جنوب بروید؛ در آنجا روستایی‌های مشغول به ماهیگیری و درختان نخل بلند را می‌بینید و با اندکی پیاده روی به خلیج‌های مخفی در تور تایلند خواهید رسید.

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری