عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

مكمل ISO MASS در برنامه بدنسازی

مكمل ISO MASS در برنامه بدنسازیآنالیز كردن مكملی كه تاكنون از همه قوی تر و سازنده تر است.و می تواند برنامه بدنسازی شما را کامل تر کند

برای تهیه كردن مكملی با كیفیت بالا وارد عمل شوید و این كار آسانی نخواهد بود و نیست. شما از وزنه های سنگین استفاده می كنید آنها را با شدت زیاد و با سختی تحمل می كنید و برنامه بدنسازی سختی اجرا می کنید و در این امر ثابت قدم هستید چون به دنبال حجمی خشك و بدون چربی هستید و این مهم عملی نمی شود مگر اینكه با مكملی كه كیفیت خوب و بالایی داشته باشد. متأسفانه بیشتر مكمل های موجود در بازار خواسته های شما را تأمین نمی كنند. واقعیتش این است كه مكملی كه كیفیت بالایی دارد و عنصر تشكیل دهنده ی آنها منشع غذایی عضلات اند باید دید عضلات از چه مكملی خوب تغذیه می كنند آیا این مكمل ها از آنالیزهای خوب برخوردارند؟ امروزه همه ی ما زندگی پر مشغله ای داریم، تقریبا غیرممكن خواهد بود كه تمام مواد مغذی و نیازمند بدن را فقط بتوان به تنهایی از طریق غذا رفع نمود، بنابراین فكر می كنم اینجاست كه مكمل به سراغ ما می آید. محققان نشان دادند كه مكمل های خاص و مهمی هستند كه شما را به سر منزل مقصود می رسانند. دارای حجمی بدون اضافه وزن و چربی؛ به دنبال ادامه ی مطالب ما از نزدیك با مكمل معروف با كیفیت بالا به نام ISO Mass XTREME Gainer كه توسط شركت Ultimate Nutrition به بازار عرضه شده است، آشنا شده ایم.که می تواند خیلی خوب شما را در انجام برنامه بدنسازی یاری کند

همه ی موارد در یك جا:
با مطالعه بر روی فرمول این محصول ( با 80 عنصر و اجزا اصلی آن كه خود نوعی افتخار است) روشن و واضح است اگر شما از این مكمل استفاده كنید. نیازی به خریدن مكمل های دیگری نخواهید داشت! در هر پیمانه آن شما می توانید آخرین تركیبات مهم و لازم برای ساختن عضلات را تجربه كنید. بیسیك اصلی این مكمل یا بیسیك اصلی فرمول آن شامل آمیختگی دقیقی از زمان رها شده پروتئین هاست ( آن هم به صورت مجزا نه به صورت كلی)، كربوهیدرات های پیچیده، 7 نوع مختلف از كراتین، 4 نوع گلوتامین، ویتامین مینرال كامل، تركیبات دقیق از 6 اسید چرب ضروری    (EFAS ) 4 پیش ماده اسید نیتریك، مخلوطی از ماده ی پیش كراتین و یك آنزیم مركب جاذب.
حالا دوست دارید محصول را معرفی كنیم، حالا بر این باور دارید كه همه چیز یكجا و اینكه چرا دیگر نیاز به خرید مكمل دیگری نیست. پس مطالب را با دقت دنبال كنید.
محصول ISO Mass پروتئین مجزا را طولانی در عضلات رها می كند. Iso mass complex شامل تركیباتی است كه بسیار سریع عمل می كند و پروتئین ها را آرام رها می كند. شامل پروتئین دی ایزوله، پروتئین ایزوله شیر، تخم مرغ ایزوله و میسلی ( پنیر بی چربی یا همان مایع پنیر) یا میسلی كازئین محصول مورد نظر منبعی از منابع مختلف پروتئین با خواستگاه و ریشه ی پروتئینی كه مسؤول رساندن آمینواسیدها به عضلات هستند. در واقع نسبت به تأمین آمینواسیدها به عضلات با سرعت بیشتر عمل می كنند و عضلاتی با حجم خشك تر و بدون چربی و ریكاروی سریعتر شرایط بهتر برنامه بدنسازی و  تمرین را هموار می كند. كاملأ مشخص است كه محصولات ultimate nutrition با فرمولی كه دارند، گران قیمت هستند. به طور مثال نوع پروتئین ایزوله از كنسانتره گران تر است. اگر شما خواننده ی همیشگی باشید، می دانید نوع ایزوله خالص تر از پروتئین های در دسترس امروزی است چون مقدار كمی چربی و كربوهیدرات دارد.

CARBO- MASS – زمان رها شدن و سوخت انرژی
گرچه بافت عضلات از پروتئین بیشتری ساخته شده است. اما كربوها هم سطح وسیعی از انرژی و سوخت عضلات هستند و برای بازسازی و قدرت دوباره ی تمرین و اجرای برنامه بدنسازی نیازمندند. اگر كربوهیدرات درست مصرف نشود و این امر تكرار شود، بدن شما برای تأمین انرژی از عضلات به عنوان سوخت بهره می برد یعنی عضلات را به كربوهیدرات و چربی تجزیه می كند. و این امر واضح است  برای افرادی كه به دنبال حجم عضلانی هستند و هر روز تلاش می كنند! كربوی مناسب برای تأمین خواسته هایتان در این محصول وجود دارد و شما تركیب خوبی را در این محصول خواهید دید.
واضح و روشن است كه تیم محققان و مهندسین شركت ultimate nutrition به دنبال ارائه محصولی هستند كه ایده آل های شما در آن لحاظ شود در واقع به دنبال ذخیره ی ذخایر گلیكوژن در عضلات شما هستند كه موجب رها كردن آرام كربوهیدرات شوند تا بتوانند سطح انسولین بدن را در حد مطلوب نگه دارند و موجب روند افزایش آنابولیسمی شوند.

7 نوع از كراتین ها: CREA MASS
كراتین از مهمترین مكمل های مورد نظر برای پرروش عضلات و تامین انرژی برای اجرای برنامه بدنسازی سخت است كه تاكنون به بازار عرضه شده است. درباره این امر در تحقیقات علمی ثابت شده كه كراتین یكی از مواد پر سود و منفعت برای عضلات است كه موجب افزایش توان، قدرت، ATP می گردد. ( ATP ، در واقع منبع اصلی برای كاركردهای هر سلول است، مكمل كراتین موجب افزایش حجم سلول ها می شود، موجب پرروش عضلاتی پر حجم و بدون چربی، هم چنین موجب تركیب و افزایش  پروتئین در سلول ها می گردد. محققان نشان داده اند كه كراتین حتی موجب افزایش فعالیت سلول های ماهواره ای است كه این نوع بسیار ارزشمند است و از دهه ی 90 كه كراتین به بازار عرضه شد این بحث جالب ترین بحث در مورد كراتین بوده است.  نقش سلول های ماهواره ای در رشد و توسعه عضلات به خوبی ثبت شده است، سلول های ماهواره ای، سلولهای بنیادی ویژه ای هستند كه در بیشتر بافت های بدن وجود دارند، و به عنوان سلول های ذخیره عمل می كنند. این سلول ها در پاسخ به آسیب های مكانیكی و سینمایی تكثیر شده و موجب رشد و جایگزینی و ترسیم در بافت می شوند.
Creutic Complex در محصول  ISO Mass XTREME GAINTER شامل كراتین های مختلفی است مثل كراتین منو هیدرات، Kre – Alkalyn ، كراتین  اتیل استر، كراتین اوروتیت و كراتین پیروات.
چربی های مفید برای حجم عضلاتی ( بدون چربی) با نام اختصاری ( EFAS ) اسیدهای چرب ضروری وقتی پای حجم عضلات و رشد آنها به میان می آید بسیار تعیین كننده هستند. مثل تری گلیسیرید با زنجیره ی متوسط (MCTS )، تركیبی از اسید لینولئیك ( CLA) و روغن بذر كتان، كه بجث برانگیزنترین پارتیشن بندی مواد غذایی است كه بهترین سود و منفعت را برای بدست آوردن حجم بدون چربی به شما خواهد داد. اسیدهای چرب ضروری در تركیبات ISO MASS  یافت می شوند كه پوششی برای پرروش عضلات شما هستند. گرچه اگر شما در مرحله ی كات عضلات باشید،(برنامه بدنسازی جهت کم کردن چربی های بدن) ممكن است بخواهید دو قاشق چایخوری اضافه تر از بذر كتان در هر روز استفاده كنید.

ویتامین های ضروری برای رشد مطلوب VITA MASS
بر طبق مطالعات انجام شده بیش از شصت درصد از ما، دارای كمبود در حداقل یكی از ویتامین های ضروری هستیم. (افرادی که بیشتر از برنامه بدنسازی سخت پیروی می کنند)اگر شما واقعا به تمرین و تغذیه اهمیت می دهید و مراقب آنها هستید پس باید از مولتی ویتامین و مكمل های مینرال استفاده كنید. در واقع می توانید تمام آنها را در یكی جستجو كنید.
برخی از مردم فكر می كنند باید از چند مكمل ویتامینی استفاده كنند اما بسیار خوشحالیم كه می بینیم تمام ویتامین های ضروری / مینرال های كمپلكس به نام  VITA MASS  را تهیه می كنیم. و آن همه براساس دوز مناسب از هر ماده غذایی. با مصرف ‌آن نیاز به بلعیدن اضافه ی ویتامین و مكمل دیگری در كنار رژیم تان نخواهید داشت.

بهترین آمینو اسید بدن GLUTA MASS
دانشمندان اعلام داشتند كه تقریبأ 60 درصد از عضلات بدن انسان از گلوتامین ساخته شده اند. در طی تمرینات پر شدت واجرای برنامه بدنسازی سخت در زمان های پر استرس، ذخایر گلوتامینی بدن خالی می شود. از مطالعات چنین بر می آید كه تمرینات موجب افزایش  گلوتامین در سطح پلاسما می شود و این در پرورش عضلات و ریكاوری و افزایش حجم سلول ها مفید است. ISO MASS از 4 نوع گلوتامین ساخته شده است، گلوتاپیور گلوتامین ، گلوتامین اتیل استر، گلوتامین ان استیل و ال گلوتامین. بیش از 60 درصد اسید آمینه موجود در عضلات  اسكلتی بدن از این گلوتامین ها هستند.
تقویت كننده ی نیتریك اكساید طوری طراحی شده اند كه برای استراحت سلول های اندوتلیال كه در دیواره ی رگ ها هستند مفید است و این امر موجب افزایش حجم خون بیشتر به عضلات می شود این روند موجب تحریك بخش تغذیه ای سلول های عضلات می باشد كه خود در فرآیند ساختن عضلات بسیار مهم است. این محصول حاوی آرژنین AKG ، آرژنین اتیل استر و 2 نوع پیش ماده نیتریك اكسید می باشد و این مواد موجب حمایت پمپاژ عضلات در بدن می شوند.

BCAA MASS
تعداد قابل ملاحظه و بی شماری از مطالعات علمی به این مهم نشان دادند كه آمینواسیدهای شاخه ای نقش بسیار مهم و حیاتی در تركیبات پروتئینی دارند. لوسیون به عنوان ماده ی اصلی تشكیل دهنده BCAA است كه موجب تحریك و تجهیز تركیبات پروتئین شده و آن را از طریق مسیرهای متعددی  انجام می دهد. از آنجایی كه BCAA از طریق بدن ساخته نمی شود. باید از طریق مكمل و مواد غذایی تأمین شود پس چرا از ISO MASS استفاده نكنیم كه حاوی BCAA اضافی است. شاید مصرفش هزینه بر باشد اما تمام اهدافتان را پوشش می دهد حتی این محصول حاوی اتیل استر است كه باعث افزایش و ارزش این محصول می شود.
سخت می توانید در بازار مكمل فروش ها همتایی برای XTREME GAINTER ISO MASS پیدا كنید. مولكول های اتیل استر موجود در این مكمل باعث كاهش قطبی شدن آمینواسیدها می گردند كه كمتر تخریب می شود، و اثر بیشتری را بر عضلات و اجرای برنامه بدنسازی به همراه تركیبات دیگری دارد.

افزایش هضم و جذب بالا ‍ENZYME MASS

برای دریافت بیشتر مواد مغذی باید آنزیم بیشتری دریافت كنید و بیشتر آنها را جذب كنید. اگر شما به دنبال حجم بدون توده ی چربی در زمان حجم گیری و اجرای برنامه بدنسازی حجمی هستید این محصول تمام اهداف شما را پوشش می دهد.
این امر وقتی بیشتر پر اهمیت می شود كه بدنسازان به دنبال مصرف هر چه بیشتر مواد غذایی برای حجم گیری هستند كه عضلات توده ای تری داشته باشند! این مكمل شامل آنزیم پروتئاز است كه موجب هضم مواد غذایی می شود و لاكتاز كه موجب هضم بهتر غذا و جذب بیشتر می شود در این مكمل پیدا می كنید.

و در آخر: ISO MASS
پرورش اندام كاران و دیگر ورزشكارانی كه به دنبال مكملی هستند كه به شما حجم و عضلات بیشتری را هدیه كند و شما را زود به سر منزل مقصود برساند توجه كنید، بهتر است قطعنأ از ISO MASS XTREME GAINER  استفاده كنید.
وقتی كه شما به دنبال مكملی با پشتوانه ی علمی و شهرت جهانی هستید از محصولات مشهور شركت Ultimate Nutrition كه تجربه ای سی ساله در صنعت مكمل دارند استفاده كنید. قطعأ شما در بازار فعلی مكملی همتای این محصول پیدا نخواهید كرد.     و می تواند برنامه بدنسازی را بسیار پر بار تر کند

برنامه بدنسازی

کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
لطفا کد امنیتی را وارد کنید
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری