عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

طراحی سایت

در حال نمایش یک پست

طراحی سایت و کاوش سریع تر صفحات موجود در طراحی سایت بسیار مورد توجه صاحبان کسب وکار قرار می گیرد. گوگل به عنوان قوی ترین موتورجستجو با Crawl و کاوش در صفحات طراحی سایت شما موجب افزایش رنکینگ شما خواهد شد که در سئو سایت اثرگذار است. فلذا کاوش یا Crawl سریع تر صفحات طراحی سایت دغدغه خاص کسب وکارها می باشد. حال چگونه از گوگل درخواست Crawl یا کاوش سریع تر در طراحی سایت خود را نماییم. بدین منظور به نکات زیر توجه فرمایید.

ابزار Webmaster در طراحی سایت


در ابزار Webmaster این امکان برای صاحبان وب سایت وجود دارد تا از گوگل درخواست نمایند صفحات سایت را سریع تر Crawl و یا کاوش نمایند. در این پیکربندی می توانید انتخاب نمایید که صفحات طراحی سایت شما سریع تر، کمتر و یا به صورت نرمال Crawl شود. البته باید دقت داشته باشید که اگر درخواست Crawl سریع تر نمایید اما نیازی برای کاوش سریع تر نداشد در واقع تاثیر منفی در سئو سایت شما خواهد داشت. فلذا در استفاده از این کاوش سریع تر دقت نمایید.

Sitemaps در طراحی سایت


روش دیگری که برای Crawl صفحات طراحی سایت شما وجود دارد استفاده از فایل Sitemaps می باشد. با قرار دادن لینک در فایل Sitemaps می توانید آدرس را به موتور جستجوگر بشناسانید. موتور جستجوگر با استفاده از فایل Sitemaps آدرس صفحات موجود در فایل را مورد کاوش و Crawl قرار می دهد.

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست پنجشنبه, 14 مرداد, 1400 12:38 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری