BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

کلامی با مسئولین

سلام

از دوستان می خواستم هر چند وقت یک بار به اینجا سر بزنند و نامه ای کوتاه به رئیس جمهور، مسئول بهزیستی و سایرین که توجهی به مشکلاتشون نمی کنند بنویسند. نامه اگر کوتاه باشه و از شخص مورد نظر نام برده بشه خیلی بهتره چون تأثیرش در دنیای مجازی بالاست و این سبب توجه میشه.

این بیشتر یک خواهشه از همنوعان سرزمینم که خودشون رو نشون بدن و حقشون رو بخوان.

تشکر از همگی.

واقعا برای همه مسئولین،چیکار دارند میکنند برای خدا کار میکنند یا برای خودشون،یعنی آخرتی وجود نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يا صاحب الزمان(عج)

کیان خانم باید گفت: «آخرت به آخرت!» ما این دنیا هستیم و چیز زیادی هم ازش نمی خوایم. از مسئولین انجام وظیفه می خوایم و جواب چرا چنین نکردنها. آخرت رو همونجا جواب بدن.

نامه یک معلول به رییس صدا و سیما

سلام آقای محمد سرافراز

می خواستم از شما گلایه کنم که چرا ما معلولین را مثل زنان بدحجاب از رسانه ی ملی حذف میکنید؛ چنان که وقتی از خانه بیرون می آییم؛ مردم گویی با یک فرنگی رو به رو می شوند. بقدری چشم می دوزند و گردن می چرخانند که می ترسم آنها هم آسیب ببینند. این حذف تا جایی پیش رفته که ما حتی برای بچه ها از موجودات تخیلی در برنامه های کودک هم عجیبتر و وحشتناکتریم. شاید اگر گاه ما را مانند تماشاچیهای خارج از کشور، در استادیومهای ورزشی که فراموش می کنند زلفشان را بپوشند، نشان بدهید، بد نباشد.

با تشکر

محمد حشمتی فر

سلام خدمت آقای صولت مرتضوی شهردار محترم مشهد

من یک معلول ویلچری در شهر شما هستم و هر گاه خواستم با این صندلی و چهارچرخ آن که حکم پا را یافته اند در مشهد گردشی داشته باشم، یاد زمینهای خاکی و سنگلاخهای روستایی افتادم که در آن متولد شده ام. توقع ندارم با این راننده های قانونمندی که داریم سرعتگیرهای همچون تپه را بردارید یا کلاً شهر را بهم بریزید و سطح پیاده رو را با خیابان یکی کنید. اما ای کاش قبل از آسفالت کوچه و خیابانها، برای فاضلاب و لوله کشی مهندسی کنید، تا فردا روز یاد آنها نیفتید و با خراب کردنش، هم هزینه ها را هدر دهید و هم برای من دست انداز دیگری بسازید.

راستی می دانید پارک ملت که در شهر ماست، سالها پیش ساخته شده و از پارک پردیس که گمان نکنم بیست سال از عمر آن بگذرد ویلچرروتر هست؟

از این اماکن عمومی که ما حتما به اشتباه از آن جا مانده ایم، بگذریم؛ باید گفت: خدا را شکر این چند ساله خوب سختگیر شده اید. چرا که مبلغ در نظر گرفته شده ی شما برای تجاری و جریمه های خلافی مسکن، فریاد عده ای را که تا به امروز فراری بوده اند درآورده. اما آیا از این پولی که شهرداری میگیرد و نزدیکانم را نیز در این فریاد سهیم میکند، چیزی به من و همنوعانم می رسد؟ خداوکیلی اهل صدقه گرفتن نیستیم. فقط همینقدر بدانید آرزو و توقع معلولین این هست که این شهر از آن ما نیز باشد.

ای بابا! ببخشید آقای مرتضوی که این نامه را برای شما نوشتم. حقیقتش را بخواهید من خودبین هستم. وگرنه این خواست تمام ویلچریهای ایرانی در تک تک شهرهای بزرگ و کوچک وطن ماست.

با تشکر

محمد حشمتی فر

معلول دیستروفی

تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست چهارشنبه, 30 آبان, 1397 2:00 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری