BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

صندلی داغ با ( بهزاد کتیراچی )

در حال نمایش یک پست

mohamad4631 گفته...

سلام آقای کتیراچی

لذت بردم از اینهمه کمالات

لطفا یه راهمنمایی خوب بکنید تا بتونم موفق بشم(با اینکه معلولیتم شدیده ولی فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرفتم -کارآفرینی کردم و خیلی هم پرانرژی هستم  و همه میگن آدم موفقی هستم) ولی خودم اینطور فکر نمیکنم بخاطر کمبود های مالی هیچ وقت نتونستم راهیو که میخوام برم انتخاب کنم

ممنون

سلام محمد جان ، جنابعالی خیلی لطف و محبت دارید به بنده ، دوست عزیز همه ما ابزار های رسیدن به اهدافمون را داریم و یا درحال کسب این ابزارها هستیم مثل تحصیلات و مهارتهای شغلی و ... ، آنچه که ما رو میتواند از دیگران تمیز بدهد و متاسفانه از نظر خیلی ها بدور و گم میباشد خلاقیت استفاده از ابزارهایمان برای موفقیت منجر به ارضا مالی و شخصیتی و ...... میباشد ، واضح بگم خدمتتون ما رو عادت به کپی برداری اهداف داده اند ، درست است برای ان دسته که دنبال اهداف غیر از ما هستند عالی میباشد ولی  اگر دنبال بهترین ها هستید پس خلاق باشید ، زحمت و مشقات فراوان و نتایج نامطلوب ( شکست ) در این راه منتظرمان هست ولی یادمان باشد بعد از سختیهای سعود به بالاترین قله ها بهترین چشم انداز را داریم ، هرچه بالاتر بهتر ، دوست عزیز دنبال نقاط کور حرفه تان باشید ، از بهترین برندها برای کارتان استفاده کنید ، دنبال راه حلهای زود بازده نباشید ، سرمایه گذاری بلند مدت ( شغلی و یا مالی و یا ایده ) در کارتان ایجاد کنید ، مهارت ایده افرینی را در خوداتان تقویت کنید و یک اصل مهم که خواستن توانستن است . 

ی چیز دیگه که داشت فراموشم میشد اینه که توی این راه به هیچ عنوان ، به هیچ عنوان ، به هیچ عنوان به معلویتمان و محدودیتهای آن فکر نکیم ، اصلا انگار که نه انگار اتفاقی برایمان افتاده .

همیشه شاد و خرم و سبز باشی 

از گفتن نمي‌دانم نمی هراسم .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست جمعه, 24 مرداد, 1399 12:08 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری