عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

ارائه ی نسخه ی سفارشی مینی کوپر s توسط کمپانی انگلستانی مالگاری

کمپانی تیونینگ انگلستانی مالگاری ” Mulgari ” برنامه ی جدید مالکیت وسائل نقلیه ی خود با نام ” Signature Vehicles ” را آغاز کرده و اعلام کرده است که هدفش از این برنامه ی جدید، ارائه ی مدل های جدیدی است که بر مبنای مشخصات شخصی و در خواستی مشتریان تنظیم شده باشند. اولین مدل که آماده ی خروج از این برنامه ی جدید این کمپانیست، مالگاری F56 SV است که برای تمام تمامی مدل های مینی هاچ‌بک در دسترس است و امکان سفارش مستقیم آن از مالگاری وجود دارد.

خودرویی که در تصویر میبینید، یک مینی کوپر S است که ارتقاء های متعددی در داخل و خارج آن انجام شده است. در حال حاضر به لطف جایگزینی رنگ کروم با یکی از شش رنگ موجود برای آینه، خط کمر بدنه، کالیپر ترمز و جلو پنجره، این مینی کوپر S ظاهر بی نظیری را پیدا کرده است. مجموعه ای از چرخ های آلیاژی سبک وزن ۱۸ اینچی به همراه یک اسپلیتر جلوی پایینتر و سر اگزوز های سفارشی، تغییرات جالب نمای بیرونی این خودرو را کامل می کند.

به لطف برنامه ی مدیریت موتور مالگاری، یک اگزوز جدید و خنک کنندگی اضافی موتور، در حال حاضر پیشرانه ی ۲٫۰ لیتری توربوشارژر این مینی کوپر S، توانایی تولید قدرت ۲۸۰ اسب بخار و ۳۹۳ نیوتن متر گشتاور را دارد.
این مینی کوپر S ، بخاطر استفاده ی مالگاری از یک سیستم تعلیق جدید در آن، ۳۰ میلیمتر به زمین نزدیکتر شده و این امکان برایش فراهم شده است که بدون حذف هیچکدام از کاراکتر های شخصیت اصلی مدل، از تمام کارایی اضافی بهترین سود را ببرد.

مالگری اعلام کرده است که همه ی خودرو های سری ” Signature Vehicles “، با استفاده از ایجاد ظاهر جدید در صندلی ها، فرمان و پنل های درب با مواد و رنگ های دلخواه مشتری، تحت تنظیم دوباره ی فضای داخلی قرار می گیرند.

در طی ارائه ی رسمی F56 SV ، کمپانی مالگاری یک خودروی دیگر خود با نام ” Project Twelve ” را هم ارائه کرد. Project Twelve ، یک نسخه ی ویژه و منحصر بفدر مک‌لارن MP4-12 است.

بنجامین سانرز، مالک کمپانی مالگاری می گوید :
پاسخ به Project Twelve غافلگیر کننده تر بود، اما قصد ما این بود که تجربه ی فوق العاده ی داشتن یک خودروی سفارشی را، در اختیار تعداد بیشتری از افراد خوش شانس قرار دهیم. انتخاب یک خودروی عالی و باز گذاشتن دست مشتری برای شخصی سازی این خودرو، چیزیست که مالگاری برای صدها مشتری انجام داده است و اکنون مشتریان می توانند این تجربه را در سطح یک فروشنده داشته باشند و به مالگاری بعنوان یک فروشنده ی خودرو نگاه کنند. آنها می توانند یک ماشین جدید را سفارش دهند در حالی که این ماشین از همان روز اول بطور کامل متعلق به آنهاست.

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست دوشنبه, 30 دی, 1398 7:41 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری