عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

گران ترین نسخه ی آلفارومئو استلویو با قیمتی معادل ۵۶,۵۴۰ دلار

اگر شما به دنبال یک SUV زیبای ایتالیایی هستید، پیشنهاد های کمتری وجود دارند که جذابیت شان به آلفارومئو استلویو جدید برسد. آلفارومئو استلویو قیمت پایه ای معادل ۴۱,۹۹۵ دلار دارد که این قیمت فقط کمی بالاتر از قیمت رقبای قدیمی مثل ب‌ام‌و X3 با قیمت پایه ی ۴۰,۰۵۰ و آئودی Q4 با قیمت پایه ی ۴۰,۹۰۰ است.

آلفارومئو استلویو در حالت فول آپشن شما را متحمل قیمتی معادل ۵۶,۵۴۰ دلار می کند. بعضی از امکانات افزودنی گرانتر این خودرو شامل یک سیستم اطلاعات و سرگرمی همراه با سیستم ناوبری ۸٫۸٫ اینچی با قیمت ۹۵۰ دلار، سانروف دو تکه به قیمت ۱,۳۵۰ دلار و یک بسته ی دینامیکی کمکی راننده به ارزش ۱,۵۰۰ است. گران ترین این امکانات اضافی، بطور شگفت انگیزی در فضای بیرونی خودرو قرار دارد!

رنگ های بدنه ی ” Rosso Competizione ” یا سفید ” Trofeo ” قیمت استلویو را ۲,۲۰۰ دلار افزایش می دهد. فقط دو رنگ بدنه ی قرمز آلفا و سفید آلفا بصورت استاندارد ارائه می شوند و انتخاب هرکدام از هفت رنگ دیگر، ۶۰۰ دلار را به قیمت اصلی آلفارومئو استلویو اضافه می کند.

دو انتخاب برای چرخ های آلفارومئو استلویو وجود دارد، چرخ های استاندارد ۲۰ اینچی آلومینیومی ۲۰ اینچی، یا مجموعه ای از چرخ های ۱۹ اینچی Dark 5-Hole. انتخاب هرکدام از این چرخ ها توسط مشتری بدون هیچ هزینه ی اضافی انجام می شود.
پیشرانه ی توربوشارژر ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر خطی استاندارد، ۲۸۰ اسب بخار قدرت و ۴۱۴ نیوتن متر گشتاور را برای استلویو تولید می کند. این در حالیست که مصرف سوخت این خودروی جذاب ایتالیایی در بزرگراه ۸٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. تمامی مدل های آلفارومئو استلویو ، بدون توجه به تریم، بصورت استاندارد دارای سیستم رانندگی تمام چرخ ها متحرک هستند.

آلفارومئو هنوز سیستم پیکر بندی مدل کوادریفولیو را منتشر نکرده است اما انتظار می رود که قیمت گذاری فراتر از این باشد. آلفارومئو استلویو کوادریفولیو به لطف یک موتور توربوشارژر ۲٫۹ لیتری، قدرتی معادل ۵۰۵ اسب بخار را دارا می باشد.

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست دوشنبه, 30 دی, 1398 7:43 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری