عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

شروع کار بخش جدید شرکت هوندا با هدف ادراک انسانی

شروع کار بخش جدید شرکت هوندا با هدف ادراک انسانی

شروع کار بخش جدید شرکت هوندا با هدف ادراک انسانی


مدیر اجرایی شرکت هوندا تاکاهیرو هاچیگو بخش جدیدی را به منظور اندازگیری ادراک انسانی نسبت به چگونگی عملکرد یک خودرو را پایه ­گذاری کرده است که با هدف اولویت ­بندی یافته­ های خود بر اطلاعات اندازگیری شده توسط کامپیوتر که بر توسعه خودرو حاکم است می ­باشد.
پیش از این، بخش جدید خودروی آزمایشی براساس هوندا سیویک چهار درب به منظور نشان دادن یافته­ هایش ساخته است، و اظهار دارد که تمرکز فعالیت­ هایشان بر روی بهبود پاسخگویی، پایداری و ایزوله­ سازی ارتعاشات می ­باشد.
اصلاحات و تغییرات بر روی نمونه اولیه سیویک شامل ایجاد حس هدایت خطی و سبک­تر و پاسخ پدال مستقیم­ تر می ­باشد. به همین جهت، پاسخ ­دهی فرمان به منظور واکنش نسبت به ورودی­ های کوچک، فنرهای طولی و سیستم تعلیق با هدف پایداری و تقویت نیروهای جانبی و ایزوله ­سازی ارتعاشات توسط تنظیم موقعیت بوشینگ و استفاده از مولفه ­های ساب­ فریم و اعضای با تشدید پایین به منظور کاهش نویز انتقالی اصلاح گردیده­ است.
هاچیگو افزود:"در دنیایی که مسیر آن به سمت دیجیتالی شدن می ­رود، تشخیص و برداشت هوندا چنین است که انسان­ ها همچنان فعالیت­ هایی نظیر دریافت، پردازش و واکنش­شان از ماهیتی با جنس آنالوگ برخوردار است. ما به دنبال متمرکز کردن توجه ­مان نسبت به نحوه و چگونگی درک واقعی بدن انسان از دینامیک خودرو می­ باشیم و توسعه دادن تولید خودروهایی که در یادگیری از تحقیقاتشان همکاری کنند."
اگرچه محققان و مهندسین هوندا قادر نمی­ باشند که چه زمانی این تحولات و پیشرفت ­ها منجر به محصول می ­گردد، اما آنها اظهار دارند که علاقه شدیدی نسبت به این موضوع دارند و بزودی خبرهای جدیدی در راه می ­باشد.

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست پنجشنبه, 14 مرداد, 1400 12:32 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری