عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

ساینا محصول جدید کمپانی سایپا که از پلت فرم تیبا استفاده می کند

این روزها که صنعت خودروسازی کشورمان در مشکلات غوطه ور است، شاید ساینا مرهمی کوتاه مدت بر دردهای این صنعت داخلی باشد. ساینا قرار است در بازه قیمتی ۲۶ تا ۲۸ میلیون تومان عرضه شود. روی آن همان موتور ۱٫۵ لیتری تیبا نصب خواهد شد که می تواند حداکثر ۸۰ اسب بخار و ۱۲۶ نیوتن متر را تولید کند. اما در لیست تجهیزات اعلام شده برای ساینا متوجه می شوید که این فرزند جدید جاده مخصوص قرار است در مورد استاندارد و لوکس عرضه شود.
در مدل استاندارد تجهیزاتی مثل ايربگ راننده و سرنشين، مجهز به سيستم پيشرفته ترمز ABS، EBD، مجهز به سيستم ضد سرقت (Immobilizer)، شيشه بالابر برقي جلو، آينه هاي جانبي تاشو با قابليت تنظيم از داخل، صفحه نمايشگر، كمربند ايمني جلو با قابليت تنظيم ارتفاع، گرمكن شيشه عقب، چراغهاي جلو با قابليت تنظيم ارتفاع، قفل مركزي، صندلي عقب مجهز به نگهدارنده صندلي كودك ISOFIX، قفل ايمني كودك براي دربها، نمايش دماي محيط بيرون و كليد مجهز به ريموت نصب شده است.
اما اگر مدل لوکس این خودرو را تهیه کنید روی آن سنسور پارك دنده عقب، آينه ها با قابليت تنظيم برقي، شيشه بالابر برقي عقب، سيستم تهويه مطبوع ديجيتال نصب شده و در آخر یک آپشن به صورت سفارشی یعنی كمربندهاي ايمني با قابليت پيش كشندگي روی آن قابل نصب خواهد بود.

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست پنجشنبه, 23 مرداد, 1399 11:34 بعد از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری