عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

سبکی جدید در بدنه خودرو با مدل i30 هیوندای

سبکی جدید در بدنه خودرو با مدل i30 هیوندای

سبکی جدید در بدنه خودرو با مدل i30 هیوندای



هیوندای سومین سبک بدنه از خودروهای i30 را به محصولات خود اضافه خواهد نمود تا با ورودش در بازار رقیبی برای آئودی A3 Saloon و مزدا 3 فست­بک گردد.

با رونمایی این مدل درکنار مدل i30 N در آلمان، فست­بک دارای سقفی کوتاه­ تر و صیقلی ­تر نسبت به خویشاوندان خود که ترکیبی از یک هاچ­بک پنج درب با بخش عقبی یک خودروی کوپه می­ باشد. هرچند از نظر ارتفاع 5 میلی متر کوتاه­ تر از مدل هاچ­بک است اما هیوندای مدعی است که این امر هم موجب بهبود آیرودینامیک و هم تغییر مرکز ثقل خودرو می­ گردد. از نظر طولی، i30 فست­بک 115 میلیمتر از نوع هاچ­بک بلندتر می ­باشد.
فست­بک دارای تنظیمات سیستم تعلیق با نرخ فنر (مقدار وزنی که نیاز است تا فنر یک اینچ فشرده گردد) می ­باشد که 15 درصد به منظور بهبود چابکی و هندلینگ در جاده سفت و سخت ­تر شده است. بدین ترتیب، فست­بک اسپورت ­ترین مدل از سری i30 خواهد بود.
دو مدل موتور بنزینی توربوشارژ برای این خودرو در نظر گرفته شده است که شامل موتور 1 لیتری سه سیلندر T-GDI با 118 اسب­بخار و 1.4 لیتری چهار سیلندر T-GDI با 138 اسب­ بخار می ­شود. نوع دوم بصورت انحصاری با جعبه دنده دستی شش سرعته می­ باشد.
نوع دیزلی موتور فست­بک موتور توربوشارژ 1.6 لیتری چهار سیلندر با دو حالت 108 و 134 اسب ­بخار خواهد بود. هر دو نوع می ­توانند از جعبه دنده دستی یا dual-clutch استفاده نمایند.


سبکی جدید در بدنه خودرو با مدل i30 هیوندای
سبکی جدید در بدنه خودرو با مدل i30 هیوندای

مـی گـویـنـد بـاران کـه بـبـارد

بـوی ِ خـاک بـلـنـد مـی شـود . .

پـس چـرا ایـنـجـا

بـاران کـه مـی بـارد
عـطـر خـاطـ ـره هـا مـی پـیـچـد ؟ . . .
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست پنجشنبه, 23 مرداد, 1399 11:04 بعد از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری