عضویت
BaleParvaz.com به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

اختصاص اعتبار ۳ میلیارد ریالی ویژه مناسب‌ سازی بجنورد برای معلولان

خبرگزاری تسنیم: معاون فنی و عمرانی شهرداری بجنورد گفت: ۳ میلیارد ریال بودجه عمرانی در سه سال گذشته به منظور مناسب سازی سطح شهر برای معلولان اختصاص یافت.


محمدعلی کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد، اظهار کرد: این اعتبار به اصلاح پیاده روها، معابر، پارک و خیابان‌های احداث شده سطح شهر که در آن استاندارهای رفت و آمد برای  معلولان و افراد کم توان رعایت نشده اختصاص یافته است.


وی افزود: درپروژهای عمرانی شهرداری که در سال های گذشته انجام می شد ایجاد فضای اختصاصی برای عبورو مرو معلولان و افراد کم توان در دستور کارقرار نگرفته  بنابراین معاونت عمرانی در نظر دارد تا تمام پروژهای گذشته برای این امر را استانداری سازی کند.


کشمیری با بیان اینکه در حال حاضر در تمامی پروژهای عمرانی شهر مناسب سازی برای افراد کم توان در نظر گرفته می شود گفت: درهرگونه ساخت و ساز شهری اعم از ساختمان سازی، احداث پارک، پیاده رو سازی و معابر  ایجاد فضایی برای رفت وآمد معلولان، افراد کم توان، سالخوردگان و نابینایان نیز ایجاد می شود.


معاون فنی و عمرانی شهرداری اظهارکرد: ایجاد لاین مخصوص ویژه عبور و مرور  نابینایان و کم بینایان با جدا سازی رنگ، ایجاد برآمدگی های خاص در موازئیک فرش خیابان ها، ایجاد شیب مناسب برای رفت و آمد معلولان و جانبازان در نقاط دارای اختلاف ارتفاع از اهم این برنامه ها است.


انتهای پیام/ آ
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/241358

هر گونه فقدان یا کمبود اعتماد به نفسی که در خود احساس می‌کنید فقط توهمی بیش نیست. شما مخلوق با شکوه و بی‌کم و کاست خالقی مهربان و صاحب شعور هستید. شما مقتدرتر از آنید که حتی فکرش را هم بکنید. ( باربارا دی انجلیس )
تمامی زمان ها هست +3.5. زمان الان هست پنجشنبه, 14 مرداد, 1400 2:18 قبل از ظهر.
Copyright © 1391 - 1396 BALEPARVAZ.COM Enterprises Ltd
طراح و پشتیبان : محمد حیدری